Wielki finał

APCOM to konferencja, podczas której można posiąść praktyczną wiedzę przydatną w prowadzeniu działalności i przy wykonywaniu codziennych obowiązków. W celu podsumowania najważniejszych wydarzeń konferencja APCOM2019 kończy się wielkim finałem w formie sesji plenarnej moderowanej przez dwóch doświadczonych dziennikarzy z branży górniczej i wydobywczej. Po niej planowany jest panel dyskusyjny.

Wszyscy słuchacze będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym poprzez zadawanie pytań metodą tradycyjną (zabranie głosu), jak i poprzez urządzenia typu smartophone. Podczas sesji zostanie udostępniony link do strony internetowej, przez którą będzie można zadać pytanie bez konieczności zabierania głosu. Na pytania zadawane w formie elektronicznej będzie można „głosować” – podczas sesji zostaną wykorzystane tylko te najbardziej popularne i interesujące.

Carly Leonida

Carly Leonida jest brytyjską dziennikarką, pisarką i redaktorką z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem obejmującym światowy sektor górniczy. Obecnie prowadzi własną firmę konsultingową The Intelligent Miner, która zapewnia niezależne usługi redakcyjne i edukacyjne dla firm działających w branży górniczej oraz pełni funkcję redaktora europejskiego w Mining Media International.

Wcześniej Carly prowadziła zespół w Mining Magazine przez osiem lat. Redagowała tytuły takie jak GeoDrilling International i World Tunneling, pisała dla Mining Journal, Australia’s Mining Monthly, oraz kilku czasopism B2C.

Carly ukończyła wydział Geologii i Geografii na Uniwersytecie w Brighton. Została uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w górnictwie w 2016 r. przez Clear Creek Media.