Wystawa

APCOM 2019 mający miejsce 04-06. czerwca 2019 we Wrocławiu to doskonała okazja dla międzynarodowych firm do nawiązania i utrzymania kontaktów na wysokim poziomie w polskim i europejskim przemyśle wydobywczym, a także dla polskich dostawców i firm wydobywczych do rozszerzenia działalności w skali globalnej i skorzystania z globalnego doświadczenia w branży: około 100 artykułów z ponad 30 krajów zapewnia międzynarodowy charakter konferencji oparty o kwestie transformacji cyfrowej w szacowaniu zasobów, geostatystyce, planowaniu, pracy w kopalni, nowych technologiach, tematyce bezpieczeństwa kopalni, a także IoT, robotyce i systemach autonomicznych.

Znani krajowi i międzynarodowi partnerzy medialni zapewniają doskonałą rozpoznawalność konferencji. Sala konferencyjna może pomieścić do 600 osób.

Takie otoczenie stanowi doskonałą podstawę dla ograniczonej liczby wystawców do zaprezentowania swoich rozwiązań szerokiej publiczności polskiej i międzynarodowej. Tereny wystawowe o różnej wielkości są dostępne w salach konferencyjnych (patrz plany poniżej).

Dostępne miejsca będą przydzielane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, więc upewnij się, że wkrótce dokonasz rezerwacji! Możesz zarezerwować miejsce w atrakcyjnych cenach w połączeniu z pakietem sponsoringowym lub jako indywidualne stoisko wystawiennicze.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod adresem apcom2019@apcom.info (w języku polskim lub angielskim).