Oferta sponsorska APCOM 2019

Oferta sponsorska APCOM 2019 to doskonała okazja dla międzynarodowych firm do nawiązania i utrzymania kontaktów na wysokim poziomie w polskim i europejskim przemyśle wydobywczym, a także dla polskich dostawców i firm wydobywczych, aby rozszerzyć swoją działalność na skalę globalną i czerpać korzyści z globalnego doświadczenia branżowego.

Dzięki wysokiej jakości edukacji górniczej na uniwersytetach wspierających konferencję (Wrocław, Gliwice, Kraków i Freiberg w Niemczech), APCOM2019 stwarza również doskonałą okazję do nawiązania kontaktu z dobrze wykształconymi młodymi inżynierami i studentami.
Należy pamiętać, że APCOM jest przede wszystkim konferencją naukową opartą na tradycyjnym papierowym schemacie jakości. Dlatego APCOM nie zezwala na prezentacje marketingowe podczas sesji technicznych. Prezentacja ofert marketingowych możliwe jest poprzez pakiety sponsorskie: sponsorując sesje, imprezy towarzyszące lub poprzez uczestnictwo na wystawie.

Poniższe pakiety mogą ulec nieznacznym zmianom w celu ich dostosowania do programu konferencji. Wszystkie pakiety można modyfikować zgodnie ze szczególnymi potrzebami sponsora, dlatego prosimy o kontakt!

W celu uzyskania informacji o cenie skontaktuj się z organizatorami na adres apcom2019@apcom.info

Pobierz w formacie PDF

Platynowy pakiet sponsorski

Pakiet platynowy gwarantuje największą możliwą rozpoznawalność firmy przed, podczas i po zakończeniu konferencji.

Więcej szczegółów

Złoty pakiet sponsorski

Pakiet złoty jest drugim najważniejszym pakietem sponsorskim konferencji.

Więcej informacji

Silver Sponsorship package

Dostępne są trzy srebne pakiety sponsorskie.

Więcej szczegółów

Miedziany pakiet sponsorski

Dostępnych jest pięć miedzianych pakietów sponsorskich.

Więcej szczegółów

Sponsorowanie naukowców i studentów

Wielu wysokiej klasy naukowców z krajów o trudnej sytuacji gospodarczej i politycznej nie jest w stanie wziąć udziału w międzynarodowej konferencji, takiej jak APCOM. Pakiet "Scientist participation" daje im taką szansę.

Sponsoring studencki to świetna okazja do wsparcia młodych, dobrze wykształconych studentów inżynierii górniczej!

Więcej szczegółów

Wystawa

APCOM 2019 to doskonała okazja dla międzynarodowych firm do nawiązywania i utrzymywania kontaktów na wysokim poziomie w polskim i europejskim przemyśle wydobywczym, a także dla polskich dostawców i firm wydobywczych do rozszerzania działalności na skalę globalną.

Więcej szczegółów

Pakiety dodatkowe

Dostępnych jest kilka pojedynczych opcji sponsorskich.

Więcej szczegółów